banner1025
banner978

Başkan Şahin; “Türk Yargısı Kimseden Emir ve Talimat Almaz”

BAFRA HABER - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yeni adli yılın açılışı dolayısıyla Bafra Adliyesini ziyaret etti.

Başkan Şahin; “Türk Yargısı Kimseden Emir ve Talimat Almaz”

BAFRA HABER - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yeni adli yılın açılışı dolayısıyla Bafra Adliyesini ziyaret etti.

Başkan Şahin Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen ve Bafra Barosunu ziyaret ederek adli yıl açılışının hayırlı olmasını diledi. Başkan Şahin’in ziyaretlerine Bafra Belediyesi ve Büyükşehir meclis üyesi Av. Kemal Şenocak ile Bafra Belediyesi Hukuk Müdürü Av. Murat Bircan da iştirak etti. Başkan Şahin baro ziyaretinde Baro başkanı Av. Serkan Dönüm ve avukatlarla sohbet etti.

Bafra Belediye Başkanı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Adalet teşkilatımızın her bir mensubunun gayret, fedakârlık ve değerli katkılarıyla ülkemizi ve milletimizi daha yüksek standartlara sahip bir hukuk ve adalet sistemine kavuşacağımıza olan inancımı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Ülkemizin dört bir yanında adaletin tecellisi için özveriyle görev yapan bütün yargı mensuplarımızın, adliye ve cezaevi personelimiz ile avukatlarımızın yeni adli yılını tebrik ediyor, başarılar diliyor, yeni adli yılın ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha Şehit olan yargı mensuplarına ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “Türk yargısının kimseden emir ve talimat almadan hukuku uyguladıklarına olan inancımı ifade ediyorum. Birlik ve beraberlik, beka, güvenlik, özgürlük, hak ve adaletin en güçlü teminatının hızlı ve etkin işleyen yargı sistemi olduğunu unutmadan ve şüpheye düşmeden milletimizin Türk yargısına güvenmelerini diliyorum.  Ayrıca 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimine karşı hızla harekete geçen yargı teşkilatımıza, milletin ve devletin hukukuna sahip çıkmada gösterdiği kararlılık nedeniyle de tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Bafra Belediyesi - Basın Yayın Servisi

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954