banner1028

Başkan Kılıç Taksi Şoförlerinin Sosyal Medya Davetini Kırmadı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gazipaşa Mahallesinde hizmet veren Taksi şoförlerinin, Başkan Kılıç’ın sosyal medya hesabından , “Başkanım sizi durağımıza çay içmeye davet ediyoruz” mesajını kırmayarak, taksi şoförlerini duraklarında ziyaret etti.

Başkan Kılıç Taksi Şoförlerinin Sosyal Medya Davetini Kırmadı

Bafra Haber - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gazipaşa Mahallesinde hizmet veren Taksi şoförlerinin, Başkan Kılıç’ın sosyal medya hesabından , “Başkanım sizi durağımıza çay içmeye davet ediyoruz” mesajını kırmayarak, taksi şoförlerini duraklarında ziyaret etti.

Taksi Durağında görev yapan Maksut Kutlu’nun, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın sosyal medya hesabından , “Başkanım sizi durağımıza çay içmeye davet ediyoruz” paylaşımıyla, Başkan Kılıç şoförleri kırmadı ve taksi durağına ani bir ziyaret yaptı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı karşılarında gören taksi şoförleri, davetlerini kırmayan Başkan Hamit Kılıç’a teşekkür etti.

Taksi şoförleri ile durakta çay ve simit yiyerek sohbet eden, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Siz çok değerli Taksi şoförlerimizin sosyal medya hesabımızdan bizleri durağınıza davet etmeniz bizleri gerçekten çok mutlu etti. Taksicilik zor bir meslek, gece ve gündüz demeden ekmek parası kazanmak için direksiyon sallamak kolay değil. Allah sizlere kolaylık versin. Hep birlikte, Bafra’mıza hizmet için el ele verip, sorunlarımızı karşılıklı konuşup çözüm yolları arayarak birlikte hareket edeceğiz. Sizlerin de her zaman bir sorunu olduğunda şahsıma ve belediye birim amirlerimize iletmenizi isteriz” şeklinde konuştu.

Taksi durağı ziyaretinde, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar ve AK Parti Bafra Belediyesi Meclis Üyesi Erdal Doğan hazır bulundu.

Bafra Belediyesi - Basın Yayın Servisi

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 13:03

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER