banner1028

Başkan Hamit Kılıç’a Bafra'da Muhteşem Karşılama

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Bafra Belediye Başkan adayı Hamit Kılıç, Asri Mezarlık önünde vatandaşlar tarafından coşkuyla ve havai fişek ve meşalelerle karşılandı.

Başkan Hamit Kılıç’a Bafra'da Muhteşem Karşılama

Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Bafra Belediye Başkan adayı Hamit Kılıç, Asri Mezarlık önünde vatandaşlar tarafından coşkuyla ve havai fişek ve meşalelerle karşılandı. Konvoy halinde AK Parti Bafra ilçe Başkanlığı Hizmet binası önüne hazırlanan kürsüde AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz bir konuşma yaptı.

Parti binası önünde kurulan platformda partililere seslenen Bafra Belediye Başkanı ve AK Parti Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Sekiz ay önce sizlerin de teveccühü ve Cumhurbaşkanımızın da onaylamasıyla Belediye Başkanlığı görevimize başladık. Bu sekiz ay süre içerisinde Belediyedeki çalışanlarımızla beraber, tüm arkadaşlarımızla beraber elimizi kolumuzu sıvayarak hiçbir mesai saati gözetimi olmadan sekiz ay boyunca ciddi bir çalışma yaparak Bafra'ya hizmet etmeye çalıştık. Ve Elhamdülillah Bafra’da çok şükür, hissedilebilir bir hizmeti yapmaya çalıştık. Bu hizmetimiz vesilesiyle inanıyoruz ki; Cumhurbaşkanımız, teşkilatımız tekrar Bafra Belediye Başkan adayı olarak bizim gösterilmemize karar verildi. Allah nasip eder de bu seçimlerin sonucunda, inşallah tekrar Belediye Başkanı olursak ki; Allah’ın izniyle çok yüksel bir oyla Bafra’da AK Parti olarak Belediyeyi kazanmak tek hedefimizdir. İnşallah cumhur ittifakının da ruhuyla hareket ettikten sonra Bafra'da yapılamayacak hiçbir iş yoktur. Biz bu inançla çalışacağız. Cumhurbaşkanımız Belediye Başkan Adaylığımızız ilan ederken özellikle; ‘Aman dikkat edin, çalışın biz mahcup etmeyin’ dedi. Ben de sizlerin adına Sayın Cumhurbaşkanıma söz verdim. ‘Sayın Cumhurbaşkanım; hiç merak etmeyin,  Bafra’da Allah’ın izniyle sandıklar patlayacak, çok büyük bir oy oranıyla AK Parti’yi burada iktidara tekrar getireceğimizin’ sözünü verdim” dedi.

Konuşmaların ardından Bafra Belediye Başkanı ve adayı Hamit Kılıç; AK Parti Bafra ilçe binasında vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Bafra Ajans

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 17:32

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER