banner1014

Başkan Hamit Kılıç'tan 1930 Bafraspor’a Ziyaret

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç sezon öncesi kampa giren 1930 Bafraspor'u ziyaret etti.

Başkan Hamit Kılıç'tan 1930 Bafraspor’a Ziyaret

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç sezon öncesi kampa giren 1930 Bafraspor'u ziyaret etti.

Başkan Hamit Kılıç 2018-2019 yılı sezonu hazırlıklarına başlayan 1930 Bafrasporu ziyaret ederek başarılar diledi. Başkan Kılıç burada yaptığı konuşmada; “Bu sene Şampiyonluk parolasıyla 2018-2019 Süper Amatör Ligi hazırlıklarına kampa başlayan 1930 Bafraspor tarihi başarılarla dolu olan bir Spor Kulübümüz. Umarım bu yıl hak ettikleri BAL (Bölgesel Amatör Lig’i)ne yükselmeyi başarır” dedi.

Geçen yıla oranla takımın tamamının değiştiğini başarılı olmaları için hiçbir engel kalmadığını da belirten Kılıç, “Seneye takımımızı Bal Ligi’nde görmek istiyoruz. Biz belediye olarak elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizi de belirtmek isterim” şeklinde konuştu.

1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız ise yaptığı konuşmada, “Geldiğimiz yıldan bu yana her yıl üstüne koyarak başarılı olma yolunda ilerliyoruz. Yönetimdeki arkadaşlarımla ortak kanımız o yılın bu yıl olduğudur” dedi.

Bu yıl Bal Ligine çıkacaklarına olan inançlarının da tam olduğunu söyleyen Yıldız, “Bizlere inananları asla utandırmayacağız. 1930 Bafraspor 2018-2019 Süper Amatör Liginin hazırlıklarına başlamasıyla beraber takımı kulüpte ziyaret ederek sezon için başarılar temennisinde bulundu. 1930 Bafraspor tarihi başarılarla dolu olduğunu belirterek umarım bu yıl hak ettikleri Bölgesel Bal ligine yükselmeyi başarırız” dedi.

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, “Geldiğimiz yıldan bu yana her yıl üstüne koyarak başarılı olma yolunda ilerliyoruz. Yönetimdeki arkadaşlarımla ortak kanımız o yılın bu yıl olduğudur. Bu yıl Bölgesel Bal Ligine çıkacağımıza inancımız tamdır. Bizlere inananları asla mahçup etmeyeceğiz ve utandırmayacağız” dedi.

Ziyeret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Ebubekir Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 18:26

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER