banner1028

Başkan Hamit Kılıç, Mazbatasını Aldı

31 Mart tarihinde yapılan seçimlerle Bafra Belediye Başkanlığına seçilen Hamit Kılıç, mazbatasını aldı.

Başkan Hamit Kılıç, Mazbatasını Aldı

31 Mart tarihinde yapılan seçimlerle Bafra Belediye Başkanlığına seçilen Hamit Kılıç, mazbatasını aldı.

Bafra Adliyesi’nde gerçekleşen törene Bafra İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Elif Akkaya, ilçe seçim kurulu memurları ve çok sayıda partili katıldı. Bafra İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Akkaya,  Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a başarılar diledi. Akkaya’nın elinden mazbatasını alan Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçedeki çalışmalarını en iyi şekilde sürdüreceklerini söyledi.

Bafra Adliyesi’nde mazbatasını alan Başkan Kılıç ve beraberindekiler önce Ak Parti İlçe Başkanlığı’nı daha sonra MHP İlçe başkanlığını ziyaret etti. Daha sonra yürüyerek belediye hizmet binasına geldi. Belediye önünde çiçeklerle karşılanan Başkan Kılıç yaptığı konuşmada, "Cumhur ittifakı açısından, teşkilatlarımız açısından yorucu ve uzun bir çalışma oldu ama bunun neticesinde cumhur ittifakı olarak en güzel şekilde seçimi aldık. 10 aylık bir süre içerisinde nasıl çalışmışsak bu önümüzde ki dönemde de hep beraber cumhur ittifakımızın ruhuyla beraber milletvekillerimizle, oda başkanlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla hep beraber ortak aklı ortaya çıkartarak Bafra’ya yapılması gereken neyse onu yapacağız" dedi.

Törene AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, muhtarlar ve partili partisiz çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 13:10

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER