banner1028

Bafralı Melike Eşsiz Canik Belediyesi Ses Yarışması Birincisi

Samsun Canik Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü' nün düzenlemiş olduğu "Sahne Senin" adlı Ses Yarışmasında, Bafralı Melike Eşsiz, birinci olarak büyük bir başarıya imza attı.

Bafralı Melike Eşsiz Canik Belediyesi Ses Yarışması Birincisi

Samsun Canik Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü' nün düzenlemiş olduğu " Sahne Senin " adlı Ses Yarışması'nda, Samsun Devlet Konservatuarı TSM Bölümü'nden Bafralı ve Bafra Musiki Cemiyeti'nde uzun süre ses sanatçısı olarak görev yapan Melike Eşsiz, birinci olarak büyük bir başarıya imza attı.

Daha önce 4 Mart 2018 tarihinde yapılması planlanan, Canik Belediyesi 3. "Sahne Senin " adlı Ses Yarışması, Afrin Şehitlerimiz nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti.

Melike Eşsiz, yarışma birinciliği hakkında şunları söyledi: “Yarışma sürecinde emeklerini hic bir zaman esirgemeyen Şefimiz sn. Yavuz Özkaran'a,  Şef Yardımcımız sn. Murat Camadan’a, Destekleyen ve yanımda olan tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.  Ve her daim yanımda olan, tüm başarılarımın temelini atan, kıymetlim, yol göstericim canım Hocam Cavit Ersoy a minnettarlığımı ve teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu 1. lik hepimizin. Dua ile."

Melike Eşsiz' in bu anlamlı başarısı, Samsun' da olduğu gibi memleketi Bafra ilçesinde de büyük sevinç ve memnuniyet uyandırdı. Değerli hemşehrimiz Melike Eşsiz' i ve emeği geçen herkesi kutlarız.

Oktay ZERRİN- Bafra

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER