banner1028

Bafra’da Meral Akşener Destekçileri Buluştu

BAFRA HABER - Samsun'un Bafra İlçesinde Bafra Eski MHP İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte "Birlik Olma Zamanı TÜRKİYEM" konulu program Bafra Seranat Düğün Salonun’da gerçekleşti.

Bafra’da Meral Akşener Destekçileri Buluştu

BAFRA HABER - Samsun'un Bafra İlçesinde Bafra Eski MHP İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte "Birlik Olma Zamanı TÜRKİYEM" konulu program Bafra Seranat Düğün Salonun’da gerçekleşti.

19 Mayıs 1919 Günü Samsun'dan yola çıkarak Cumhuriyetimizin ilanı ile Aziz Atatürk Vatanı bizlere emanet etmiştir. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını, Kuva-i Milliye Ordusunun, Aziz Şehitlerimizi rahmet ve Gazilerimizi ise minnetle anıyorum. Bizlere emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugün üniter yapıda, içte ve dışta, ekonomide, eğitimde, yargıda, sosyal toplum da kara bir tablo ile karşı karşıya kalmıştır.

15 yıldır tek başına hükümetler kuran iktidar Partisi bizlere zor şartlar altın da mücadele edilerek emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti Devletini tehlikeli bir atmosfere doğru maalesef götürülüyor. Milletin bir kısmını temsil eden, partili diktatörlüğü benimseyen anlayış bizleri felakete sürükleyecekse, tüm milletin önlem alması gerekiyor. Gelinen süreçte çürümüş bir iktidar yapısı Türk Devletinin kuruluş felsefesini de sirayet etmeye başlamıştır. Bu Partili diktatörlük hevesin de Ülkeyi kurtarmalıyız.

Acar sözlerine şöyle devam etti; Yıllardır"Alternatif yok" diyen Milletimizin şimdi Meral Akşener ile yeni bir kurtuluş ve umut ışığı yakaladı. Farklı kesimlerden ve siyasi görüşlerden vatandaşlarımızın, yaşadığı karanlık atmosferden kurtulmak için dalga dalga Meral Akşener ve ekibinin oluşturduğu yeni siyasi hareket içerisinde kucaklaşıyor. 25 Ekim 2017 tarihinde kurulup 29 Ekim de kurtaran şehir Samsun'dan start alacak olan Meral Akşener önderliğindeki Siyasi Parti Türk Siyasetinde yeni bir dönem başlatacaktır.19 Mayıs 1919 Günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları tarafından başlatılan Milli Mücadele kazanımları 100 yıl sonra 2019 seçimleri ile Partili diktatörlüğe dönüştürülemez. Milletimizin metaneti ve feraseti ile kötü gidişata dur diyeceğiz. Meral Akşener liderliğinde harekete her kesimden bir dip dalga şeklinde teveccüh var. Akşener liderliğinde kurulacak olan Partiye Ülkenin her tarafında kitleler halin de katılımlar var. Bafra'da da değişik siyasi Partilerden, Toplumun değişik kesimlerinden büyük bir katılımlar olacağını gözlemlemekteyiz. Akşener'e bu Sevgi seli artarak devam edecek. Türkiye Dünya'da yalnızlaştırılmıştır.15 yıldır aralıksız olarak tek başına iktidar olan Ak Parti hükümetleri Türkiye'yi yalnızlaştırmıştır. Halkımız siyaette yenilik ve yeni yüzler görmek istemektedir. Meral Akşener siyasette hem tecrübeli, hem de değerli hem de önemli bir isim olarak kısa zamanda Türk halkının gönlünde taht kurdu. Türkiye'nin ufkunu açacak içte ve dışta barışı sağlayacak iyi niyetli elinin Türkiye'ye değmesi gerektiğini savunuyoruz”  dedi.

MUHTEMEL YÖNETİMDE YER ALACAKLAR

Birlik Olma Zamanı TÜRKİYEM" Konulu Programa Eski Bafra MHP İlçe Başkanı Av.Hüseyin Acar,Eski Anavatan Bafra İlçe Başkanı Namık Anarat,Eski Doğru Yol Partisi İkiz Pınar Belediye Başkanı Ufuk Saral , 19 Mayıs DYP Eski İlçe Başkanı Resul ÖZ, 19 Mayıs Dyp Eski Belediye Başkanı, Yılmaz Erel Alaçam DYP Eski Belediye Başkanı Özcan Yılmaz ve davetliler katıldı.

Altınova Gazetesi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER