banner1028

Bafra Sebze Üreticileri Birliği Süleyman Tulum'a Emanet

Samsun’un Bafra İlçesinde Bafra Sebze Üreticileri Birliği 11. Olağan Kongresi yapıldı.

Bafra Sebze Üreticileri Birliği Süleyman Tulum'a Emanet

Samsun’un Bafra İlçesinde Bafra Sebze Üreticileri Birliği 11. Olağan Kongresi yapıldı.

Bafra Ziraat Odası Toplantı ve Seminer Salonun da gerçekleştirilen kongreye Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Orhan Şanlı, Bafra Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dursun ve birlik üyeleri katıldı.

Kurulu yönetmek üzere divan başkanlığına Hurşit Tulum katip üyeliklerine Bülent Ocak ve İsmail Gündüz getirildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Açılış konuşmalarına geçildi. 7 maddenin görüşülerek oylandığı olağan genel kurulda tüzük değişikliği de yapıldı.

Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Temsilcileri Cengiz Dönmez ve Şükrü Çoban gözlemci olarak katıldığı kurulda Birlik Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin seçimine geçildi.

Mevcut Başkan Mehmet Şahin ve Süleyman Tulum yarıştı. 427 üye oy kullandı. Kapalı usul yapılan oylama sonucunda iki oyun geçersiz sayıldı. Mevcut başkan Mehmet Şahin 195, Süleyman Tulum ise 230 oy alarak Bafra Sebze Üreticileri Birliği Başkanı oldu.

Yönetim Kurlu:

Bafra Sebze Üreticileri Birliği yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu. Süleyman Tulum, Dursun Ocak, İlyas İslam, Erkan Aksoy, Yaşar Caymaz.

 Denetim Kurulu; İbrahim Yaşar, Bekir Kılıç ve Mustafa Aydın.

Üst Birlik; Fikret Öz, Mehmet Teke ve Nasuh Gün.  

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER