banner1028

Bafra Kızılay Şubesi İle Medicana Arasında Sağlık Sözleşmesi

Türk Kızılayı Bafra Şubesi ile Medicana International Samsun Hastanesi kurumsal anlaşmalar kapsamında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.

Bafra Kızılay Şubesi İle Medicana Arasında Sağlık Sözleşmesi

Türk Kızılayı Bafra Şubesi ile Medicana International Samsun Hastanesi kurumsal anlaşmalar kapsamında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.

Kurumsal sağlık sözleşmesi Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç ve Medicana International Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Sezgin Kaçak arasında imzalandı. Her iki taraf arasında imzalanan protokol gereği Türk Kızılayı Bafra şubesi üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireyleri Karadeniz Bölgesinin en büyük hastane yatırımlarından biri Medicana International Samsun Hastanesi’nin sunmuş olduğu ayrıcalıklı ve kapsamlı sağlık hizmetiyle buluşacak.

KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ SUNUYORUZ

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Medicana International Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Sezgin Kaçak, “Medicana International Samsun Hastanesi olarak yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmaları çok önemsiyoruz. Hastanemizde vermiş olduğumuz hizmetlerin geniş kesimlerce kabul görmesi ve Samsun halkının teveccühünü kazanmış olmak bizleri onurlandırıyor. Medicana International Samsun Hastanesi, Medicana Sağlık Grubunun Karadeniz ve bölge ülkelere açılan kapısı konumundadır. Sunmuş olduğumuz dâhili ve cerrahi branşlarda ki sağlık hizmetleri yanına özellikli bölümlerden Onkoloji Merkezimiz, Tüp bebek Merkezimiz, Romatoloji, Endokrinoloji bölümümüz tam teşekküllü Fizik Tedavi hizmetlerimiz ile de Samsun ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız. Kızılay ile imzaladığımız kurumsal sağlık sözleşmesinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

BÜYÜYEN BİR AİLEYİZ

Türk Kızılayı’nın her alanda fedakârca hizmet ettiğini ifade eden Türk Kızılayı Bafra Şubesi Başkanı Osman Genç, “Şube başkanlığı görevini devraldığımız günden bu yana şube olarak hem hizmet açısından hemde üye açısından büyümeye devam ediyoruz. Bafra Kızılay şubesi olarak üyelerimiz ile birlikte her alanda çalışmalar yürütüyoruz. Bafra Kızılay ailesi olarak gönüllülük esasına göre yaptığımız hizmetlerin yanı sıra günden güne büyüyen Kızılay ailesine de sağlık alanında kaliteli bir hizmet sunmak istedik. Medicana International Samsun Hastanesi ile imzaladığımız sağlık protokolü neticesinde ayrıcalıklı olarak sağlık hizmetlerinden faydalanabileceğiz. Medicana International Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Sezgin Kaçak’a Kızılay adına teşekkür ediyor hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” Diye konuştu.

Açıklamaların ardından Türk Kızılayı Başkanı Osman Genç, Medicana International Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Sezgin Kaçak’ı Kızılay’a üye yaparak Kızılay rozeti taktı. Ardından da her iki kurum arasında ki kurumsal sağlık sözleşmesi protokolü imzalandı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER