banner1020
banner978

Bafra GİAD; Başkan Zihni Şahin İle Buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin her bölgede her kesim ve kurum ile istişareleri devam etmektedir.

Bafra GİAD; Başkan Zihni Şahin İle Buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin her bölgede her kesim ve kurum ile istişareleri devam etmektedir. Bu maksatla Bafra’daki en etkin STK’lardan biri olan Bafra Genç İş Adamları Derneğini üye ve yönetimi ile bir araya geldi. 

Dernek hizmet binasında gerçekleşen görüşmede Bafra GİAD Başkanı Alper Güngör, Kısa zaman önceye kadar Bafra’mızda Belediye başkanlığı görevi yapmakta olan aynı zamanda bölgemizde tanınmış bir eğitimci olan ve çoğumuzun öğretmeni olmuş Zihni Hocamız ile Bafra Belediye başkanlığı döneminde kendisi ile birçok kez istişareler yaptık, ortak projeler içinde bulunduk, yaptığımız projelerimize destek istedik ve hiçbir zaman bizi kendisi yalnız bırakmadı. Bu anlamda kendisine  Yönetim Kurulum ve üyelerim adına teşekkür ediyorum.

Yine kısa bir süre önce Samsun büyük şehir belediye başkanı olarak görevine gelerek yaptığı işlerle özellikle kişiliğiyle ve Samimiyetiyle bölgede gönüllerin başkanı haline gelmiş hocamızın bizleri unutmaması ve destek olması bizi ayrıca mutlu etmiştir. Yürüttüğümüz sürdürülebilir bir projemize destek istiyoruz. Maksadımız Bafra’mızın ismini her yerde lanse ettirmek.  Bir diğer isteğimiz ise İlçe Milli Eğitim ile yürüteceğimiz bir proje. Eğitime verdiğiniz destekler tartışılmaz, bu yüzden bizleri bu konuda yalnız bırakmayacağınızı biliyoruz. Samimi ve Sıcak bir ortamda geçen konuşmalar için ve de Ayrıca davetimizi kırmayıp geldiğiniz için tekrardan teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ise konuşmalarında; Genç İşadamlarının hayatın her alanında var olması, ekonomiye, ticarete, eğitime kendisini katması ve göstermesi bizim için çok değerli. Biz de yerel yönetimler olarak daima işadamlarımızın ve gençlerimizin yanındayız.  Bugün bizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan Bafra Genç İş Adamları Derneği Başkanımız Alper Güngör ve Yönetimine şükranlarımı sunuyorum.

Ziyarette Dernek Başkanı Alper Güngör, Başkan Yardımcısı Burak Özturan, Genel Sekreter Anıl Güngör, Sayman Soner Altunışık,  Yönetim Kurulu Üyesi Efe Eren, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yurduseven, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Türker, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Engiz, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Akkurt, Dernek Üyelerinden Hasan Tuslak, Kadir Akkurt, Mesut Gamsızoğlu, Cahit Müderrisoğlu, Muharrem Uyar, Kenan Yıldızoğlu hazır bulundu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 11:17

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954