banner1014

Bafra Genç İşadamları Derneğinden Basın Açıklaması

BAFRA HABER - Bafra Genç İşadamları Derneği (Bafra GİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri yayımladıkları basın açıklamasında; “Kızılırmak Deltasının ve Kuş Cennetinin ilçemizin doğal bir güzelliği olduğu her kesim rafından bilinmelidir” ifadeleri kullanıldı.

Bafra Genç İşadamları Derneğinden Basın Açıklaması

BAFRA HABERBafra Genç İşadamları Derneği (Bafra GİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri yayımladıkları basın açıklamasında; “Kızılırmak Deltasının ve Kuş Cennetinin ilçemizin doğal bir güzelliği olduğu her kesim rafından bilinmelidir” ifadeleri kullanıldı.

Bafra Genç İşadamları Derneği açıklaması şöyle; “Kurulduğumuz günden bu yana en önemli misyonumuz olan BAFRA’mızın kalkınması ve gelişmesi için gönüllük esası çerçevesinde tüm gücümüz ve birliğimizle çalışmaktayız. Son zamanlar da Bafralı vatandaşların haklı isyanları ve bu sesin oldukça yükselmesi karşısında basın açıklaması yapma gereği duyuyoruz.

Yıllardır süregelen üvey evlat muamelesi neticesinde BAFRA’mız hak ettiği yerlerden oldukça uzaktır. Gerek doğal güzellikleri gerek tarımsal faaliyetleri gerekse konumu gereğince önemli bir yere sahip olan ilçemizin tüm projeleri elimizden alınıyor ve başka il ve ilçelerce sahipleniliyor. Tüm Bafralı hemşehrilerimiz gibi BAFRA GİAD olarak bizler de bu durumdan rahatsızlık duyuyoruz. Yıllardır Bafra ile özdeşleşen Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti ŞİMDİLERDE Samsun Kuş Cenneti olarak nitelendirilmektedir.

Nasıl kaplıcalar Havza ilçemizin doğal bir güzelliği ise nasıl Yeşilırmak Çarşamba ilçesi ile özdeşleşmiş ise nasıl Kunduz Yaylası ve Şahinkaya Kanyonu Vezirköprünün ise Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti de Bafra’nın bir güzelliği ve Bafra’nın parçasıdır.

Bugüne kadar Bafra’nın ve Bafralıların sessizliği neticesinde Bafra’nın elinden alınmış TEKEL’i, tutulmamış sözleri, çalınmış projeleri geçmişte kalmıştır. Biz BAFRA GİAD olarak Bafra’nın ve Bafralı hemşehrilerimizin sesi olacağız ve Bafra’nın kara tarihine perde çekeceğiz. Baframıza ve Baframızın tüm değerlerine sahip çıkmak ve Baframızı markalaştırmak ve bu markayı tüm platformlarda tanıtmak adına ne gerekiyorsa yapmaya, bu noktada kurulduğumuz ilk günden buyana olduğu gibi her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız.

Bu kapsamda Kızılırmak Deltasının ve Kuş Cennetinin ilçemizin doğal bir güzelliği olduğu her kesim tarafından bilinmelidir. Bizler Bafra’nın genç işadamları olarak şehrimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.

                                                                                   BAFRA GİAD YÖNETİM KURULU

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER