banner1020
banner978

Bafra'da Kızlar Kıraathanesi Törenle Açıldı

Bafra ilçesinde “Kıraathaneler Aslına Dönüyor” projesi kapsamında Bafra Gençlik Merkezinin 2. katında “Kızlar Kıraathanesi” yapılan törenle açıldı.

Bafra'da Kızlar Kıraathanesi Törenle Açıldı

Bafra ilçesinde “Kıraathaneler Aslına Dönüyor” projesi kapsamında Bafra Gençlik Merkezinin 2. katında “Kızlar Kıraathanesi” yapılan törenle açıldı.

Bafra İlçesinde Bafra Gençlik Merkezi ve Bafra Müftülüğü tarafından GSB Gençlik Hizmetleri Genel Merkez Müdürlüğü tarafından başlatılan “Kıraathaneler Aslına Dönüyor” projesi kapsamında Bafra Gençlik Merkezinin ikinci katında “Kızlar Kıraathanesi” yapılan törenle açıldı.

Açılışa, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Dursun, Bafra Bafra İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, Bafra İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Muzaffer Şahin, Bafra Karma ve Medikal İhtisas OSB Müdürü Recai Akçer, Bafra Gençlik Hizmetleri Müdürü Fatih Hatipoğlu, öğrenciler ve velileri katıldı.

Kızlar Kıraathanesinin açılış kurdelesini Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra İlçe Müftüsü Necmettin Kayar ve Bafra Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu birlikte kestiler. Açılış konuşmasını yapan Bafra İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu; "Bafra Gençlik Merkezi ve Bafra Müftülüğü tarafından GSB Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından “ Kıraathaneler aslına Dönüyor” projesi kapsamın da tesis edilen bu güzel mekâna “Kızlar Kıraathanesi” ismini verdik. Bu mekânda Gençlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edildi. Genç kızlarımız ve ailelerinden gelen talep üzerine Merkezimin ikinci katına böyle hoş ve güzel bir mekân açtık. Kızlarımız, öğrencilerimiz ve aileleri burada hem kitaplarını okuyacaklar hemde çaylarını yudumlayacaklar hem de stres atıp dinlenecekler. Yani burada vakitlerini olumlu şekil de kullanacaklar. Bu vesileyle başta Bafra Müftülüğüne, emeği geçen herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 12:50

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954