banner1014

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın Berat Kandili Mesajı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Berat Kandili nedeni ile mesaj yayımladı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın Berat Kandili Mesajı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Berat Kandili nedeni ile mesaj yayımladı.

Başkan Kılıç mesajında; Yaratıcıdan af dilemek için imkân sunan 'Berat Gecesi'nin aynı zamanda, dargınlık ve küskünlükleri gidermek için de bir fırsat olduğunu ifade etti.

Kandil gecelerinin, özel ve anlamlı bir yere sahip olduğunu belirten Başkan Kılıç, şunları kaydetti: “Bu gece, af ve mağfiret kapılarının sonsuza kadar açıldığı kutsal bir gece. Allah (c.c.) bu geceyi, anlamına uygun bir şekilde geçirmemizi hepimize nasip etsin. Böyle anlamlı ve önemli geceler, hepimiz için bir arınma vesilesi. Gönül dünyamızı aydınlatan, hayat muhasebesi yapmamızı sağlayan bu önemli gecelerin, tüm insanlığa ışık tutmasını ümit ediyorum. Bu anlamda beratımıza vesile olacak böyle gecelerde yalnızca kendimiz için değil, birbirimize de dua edelim. Bu mübarek gece dolayısıyla hepimiz vicdani muhasebe yaparak aramızdaki dargınlık ve küskünlükleri bitirip, yerini barışa, dostluğa ve huzurun pekişmesine bırakması için çaba harcamalıyız. Bu itibarla tüm hemşerilerimin ve İslam âleminin Berat Kandili’ni tebrik ediyor, mübarek gecenin birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini temenni ediyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin senyurt
Engin senyurt - 4 yıl Önce

Sizinde kandiliniz mübarek olsun sayın başkanım başkanım sarıköy minibüs durağında otopark var belediye tahsis etmiş birahaneye çevrilmiş orası bu mübarek günlerde olucak is değil yinede taktir sizin..

Hilmi musaoğlu
Hilmi musaoğlu - 4 yıl Önce

Rabbim hayırlı eylesin görevinizde başarılar diler sizinde geceniz mübarek olsun

SIRADAKİ HABER