banner1020
banner978

Av. Kemal Şenocak, “Bizim Ortak Paydamız Bafra’dır”

AK Parti Bafra Belediye Başkan A. Adayı Av. Kemal Şenocak Bafra Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Av. Kemal Şenocak, “Bizim Ortak Paydamız Bafra’dır”

AK Parti Bafra Belediye Başkan A. Adayı Av. Kemal Şenocak Bafra Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Ziyarette Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu Meclis Başkanı Ali Engin Balcıoğlu, Başkan Yardımcısı Tarık Erol, Genel Sekreter Bayram Tosun hazır bulundu.

AK Parti Bafra Belediye Başkan A. Adayı Av. Kemal Şenocak bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu’na borsanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu AK Parti Bafra Belediye Başkan A. Adayı Av. Kemal Şenocak’a çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

Kibaroğlu ayrıca,’’ Bafra’da tarım ürünleri üzerinde faaliyet gösteren ve aralarında kurulan Müteşebbis heyet ile borsamızın ilk temelleri 1992 yılının ilk günlerinde atıldı. Müteşebbis heyetimizin büyük uğraşları neticesinde, Bafra Ticaret Borsası 5590 sayılı kanunun 32. maddesi hükmü gereğince Sanayi Bakanlığının 04.01.1992 tarih 1992 /12 sayılı onayları ile kurulmuştur. İlk hizmet yeri olarak, Özmenler İş hanında faaliyete başlayıp daha sonra THK Bafra Şubesine ait büronun kiralanması ile 2004 yılına kadar burada faaliyet gösterip, O dönemin yönetim kurulu Başkanı Musa BUHARALI ve Meclis Başkanı Muharrem AY ve yönetim ile Meclis üyelerimizin büyük gayretleri ile Alparslan Mah. Sinop Samsun Yolu Üzeri No:26 Bafra adresinde alınan 635 m2 arsa üzerine 3 kat350 m2 kullanım alanı olan bünyesinde, kapalı otoparkı, idare katı, lokali, çok amaçlı toplantı salonu bulunan 3 katlı borsa hizmet binamız Mart 2004 yılında hizmete girmiştir. Halen Bafra Ticaret Borsası olarak üyelerimize burada hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmeti geçen tüm üyelerimize, şahıs ve kurumlara teşekkür eder, ebediyete intikal eden üyelerimize Allahtan rahmet dileriz.’’ diyerek oda hakkında bilgi verdi.

AK Parti Bafra Belediye Başkan A. Adayı Av. Kemal Şenocak ise ortak paydanın Bafra olduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 19:06

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954