banner1020
banner978

Av. Kemal Şenocak, ‘’AK Partiye Olan Güvene Şükranlarımızı Sunarız’’

AK Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av. Kemal Şenocak Büyük Pazar Yeri esnafını ziyaret etti.

Av. Kemal Şenocak, ‘’AK Partiye Olan Güvene Şükranlarımızı Sunarız’’

AK Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av. Kemal Şenocak ziyaretleri kapsamında Bafra Büyükpazar esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyarette kendisine gösterilen ilgi için teşekkürlerini sunan Ak Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av. Kemal Şenocak pazar yeri esnafı ve vatandaşlar ile pazar yanında bulunan esnafların taleplerini de not etti.

Ziyaretler esnasında Bafra Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Topuz’da yer aldı.

Şenocak ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Çalışmalarımız çerçevesinde Bafra Büyük Pazar yeri esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal ettik. Onların bizlere sundukları talepleri not aldık. Bafra için neler yapacaklarımızı anlattık. Bizlere ve Ak Partiye olan güven için ayrıca şükranlarımızı sunmak isteriz. Gerek meslek hayatımda gerekse belediyecilik anlamında yaşadığımız süreç içerisinde belediyecilik anlamında neler yapılabilir neler olabiliri yapabilecek konumdayız. Tek bir amacımız var, bu memlekete hizmet etmektir. Talip olduğumuz iş kolay bir iş değil. Çok sorumluluk, aynı zamanda da vebal isteyen bir iş biz bunların farkındayız. Ben bu memleketin evladıyım. İçinizden biriyim” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 18:51

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954