banner1028

Altınyaprak İlkokulu’ndan Emniyet Müdürlüğü'ne Ziyaret

Bafra ilçesi Altınyaprak İlkokulu öğrencileri Emniyet Mensuplarının geçmiş gününü kutlamak amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne bir gezi düzenledi.

Altınyaprak İlkokulu’ndan Emniyet Müdürlüğü'ne Ziyaret

Bafra ilçesi Altınyaprak İlkokulu, 2/C Sınıfı öğretmeni Seyhan Yaran "Güvenliğimizi Sağlayan Kurum, Kuruluş ve Kişiler" hakkında öğrencilerini bilgilendirmek, Emniyet Mensuplarının geçmiş gününü kutlamak amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne bir gezi düzenledi.

Düzenlenen geziye, Okul Müdürü Hacı Avcı ve Müdür Yardımcısı Sezer Kol da katıldı.

Altınyaprak İlkokulu'nu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde, Emniyet Müdürü Hikmet Demirci karşıladı.  Teşkilatın görev ve çalışmaları hakkında öğrencileri bilgilendiren Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, öğrencileri makam odasında ağırladı. Okulun Velisi de olan polis memuru Güven Ay Emniyet Müdürlüğü´nün tüm bölümlerini öğrencilerimize gezdirerek yapılan işler hakkında öğrencilerimizi aydınlattı.

Okul Müdürü Hacı Avcı; "Emniyet Müdürü Hikmet Demirci’ye, bizlere refakat ederek binanın bölümlerini görmemizi sağlayan polis memuru Güven AY’a geziyi tertipleyen öğretmenimiz Seyhan Yaran,’a gezimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan müdür yardımcımız Sezer KOL ’a teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu geziden yeterince faydalanan 2/ C Sınıfı öğrencilerini kutluyoruz. " dedi.

Oktay ZERRİN- Bafra

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER