banner1028

1930 Bafraspor'a Destek Artarak Devam Ediyor

Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde bu sene Bölgesel Lig (Bal Ligine) çıkmak için Şampiyonluk mücadelesi veren 1930 Bafraspor’a İlçe İş adamlarından ile Esnaftan manevi ve maddi destek artarak devam ediyor.

1930 Bafraspor'a Destek Artarak Devam Ediyor

Bafra Haber - Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde bu sene Bölgesel Lig (Bal Ligine) çıkmak için Şampiyonluk mücadelesi veren 1930 Bafraspor’a İlçe İş adamlarından ile Esnaftan manevi ve maddi destek artarak devam ediyor.

İş adamlarından Berrak Tekstilin Yönetim Kurulu başkanı İbrahim Bölük, “İlçemize mal olmuş tarihi başarılarla dolu olan Efsane olarak anılan 1930 Bafraspor’umuza maddi ve manevi olarak her zaman yanındayız. Uyuyan bir şehrin takımını uyandıran başta 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ve Yönetimini kutluyor ve tebrik ediyorum. 1930 Bafraspor bizlerin çocukluğumuzdaki efsane takımıydı. Tabi ki şu an maalesef Süper Amatör Liginde mücadele etmesi 150 bin nüfusa sahip bir ilçeye yakışmıyor. İnşallah bu sezon istediği sonuçları elde ederek bizler gururlandırarak Bölgesel Lig (Bal Ligine) çıkarlar. Burada görüyorum ki 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ve Yönetimi taşın altına eline koymuşlar, bizlere de ne düşüyorsa maddi ve manevi olarak yanlarındayız” dedi.

1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız ise;”Takımımıza her sene iş adamlarımızdan ve esnaflarımızdan maddi ve manevi destek artarak sürüyor. Bu destekleri boşa çıkarmamak için bu sene işleri daha çok sıkı tutarak, hata yapmayarak kimseye mahcup olmamak için Teknik Direktörümüz Mahmut Topal ve Yönetimimdeki değerli mesai arkadaşlarımızla sıkı çalışıyoruz. Bu yıl 1930 Bafraspor yılı olacak büyük konuşmak istemiyorum ama bizler bu işe bu sene farklı bakıyoruz ve inanıyoruz yola öyle çıktık. Bizlere maddi ve manevi yönde yardımcı olan herkese buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 1930 Bafraspor onlarla var olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Ebubekir Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 00:02

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER