banner1014

Bafra Açı Okullarından Standartların Dışında Bir Okul

Bafra ilçesinde yıllardır eğitime yön veren Açı Dershanelerinden eğitime büyük yatırım geldi. Bafra ilçesi Osmanbeyli mevkiinde onüçbin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Açı Okulları kampüsü bölgede bir ilk olma özelliği de taşıyor.

Bafra Açı Okullarından Standartların Dışında Bir Okul

Bafra ilçesinde yıllardır eğitime yön veren Açı Dershanelerinden eğitime büyük yatırım geldi. Bafra ilçesi Osmanbeyli mevkiinde onüçbin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Açı Okulları kampüsü bölgede bir ilk olma özelliği de taşıyor. Bünyesinde İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi barındıran okullarıyla eğitimde çığır açmaya hazırlanıyor.

 

Bafra Açı Okulları Müdürü Sayın Recep Taşgın yaptığı açıklamada; “Değişen ve gelişen eğitim anlayışına ayak uyduruyoruz. Bu bilinçle öğrencilerimize hizmet verebilmek için çağın şartlarına uygun her türlü teknolojik imkâna sahip bir kampüs alanı inşa ediyoruz.  Bu ilkeyle başarılı, bilgili, sağlıklı, yetenekli, gençleri hem üniversiteye hem de hayata hazırlıyoruz. Misyonumuz; ‘Önce ahlak ve maneviyat’ parolasıyla çıktığımız bu yolda akademik başarılarıyla birlikte manevi gelişimlerini de tamamlayabilmek en temel vazifemizdir. Vizyonumuz ise; ‘Çağa ve teknolojik gelişmelere uyumlu hareket ederek bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş kökü mazide ufku atide insanlığın kazanımlarını ve evrensel değerleri özümsemiş ülkesini her yönü ile ileri götürmeyi hedefleyen insanlığa karşı duyarlı, yaşanabilir bir dünya için çaba sarf eden bilinçli öğrenciler yetiştirerek özel okullar arasında tercih edilen bir kurum olmak’” şeklinde konuştu.

 

Okul Müdürü Taşgın; “Tam gün eğitim verecek olan okulumuzda öğrencilere şehrin gürültüsünden, stresinden, yoğunluğundan uzakta doğa ile baş başa bir yaşam alanında eğitim ve öğretim sunacağız. Öğrencilerimiz her türlü ihtiyacını kampüs alanı içerisinde karşılayabilecektir. Birçok sportif olanağı öğrencilerimize sunarak sportif beceri ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olacağız. Bafra’da on yedi yıldır eğitim veren Açı Okulları yeni öğretim yılında(2017-2018) yeni kampüsüne kavuşacak. Onyedi yıldır yüzlerce öğrencinin üniversite hayalini gerçekleştirdik. Yenilenen eğitim alanımızla hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bafra halkının bize karşı göstermiş olduğu güven ve ilgiden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 19:07

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER