banner1014

Samsun Valisi Dağlı; Sokağa Çıkma Kısıtlaması Denetimlerinde

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerini yerinde inceledi, vatandaşlara bir kez daha çağrıda bulundu.

Samsun Valisi Dağlı; Sokağa Çıkma Kısıtlaması Denetimlerinde

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı,  sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerini yerinde inceledi, vatandaşlara bir kez daha çağrıda bulundu.

Sokağa çıkma kısıtlaması denetimlerini yerinde inceleyen Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı,  mesai mefhumu gözetmeksizin gerek denetimlerle gerekse de Vefa Sosyal Destek Gruplarındaki hizmetleriyle fedakârca ve özveriyle çalışan kolluk kuvvetlerine görevlerinde kolaylıklar diledi.

Denetimlerdeki HES kodu sorgulaması sırasında Kovid-19 pozitif bir kişinin yakalanması ve idari yaptırım uygulanması üzerine Vali Dağlı, vatandaşlara bir kez daha çağrıda bulunarak, sevdiklerimiz başta olmak üzere herkesin sağlığı için karantina kurallarına uyulmasını istedi.

HES kodu uygulamasının salgınla mücadele için önemine dikkat çeken Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, denetimlerde HES kodu ve özel araçla seyahat izin belgelerinin tavizsiz bir şekilde sorgulanması talimatı verdi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER