banner1014

Kur’an Kursunda Alev Alan Tüp Korkuttu

Çorum’un Osmancık ilçesinde bir Kur’an kursunda alev alan piknik tüpü korkulu anlar yaşattı.Edinilen bilgiye göre, Esentepe Mahallesi’nde bulunan Osmancık Müftülüğü'ne bağlı Ertuğrul Gazi Kur’an kursunda kız öğrenciler ders gördüğü...

Kur’an Kursunda Alev Alan Tüp Korkuttu
Çorum’un Osmancık ilçesinde bir Kur’an kursunda alev alan piknik tüpü korkulu anlar yaşattı.

Edinilen bilgiye göre, Esentepe Mahallesi’nde bulunan Osmancık Müftülüğü'ne bağlı Ertuğrul Gazi Kur’an kursunda kız öğrenciler ders gördüğü sırada, kurs binasının mutfak kısmında su ısıtılması için yakılan piknik tüpü alev aldı. Suyun ısınıp ısınmadığını kontrol için mutfağa giden kız öğrenci tüpün alev aldığını kurs öğretmenlerine haber verdi. Bunun üzerine Kur’an kursu öğrencileri hemen bahçeye indirilerek itfaiye ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen Osmancık itfaiyesi ekipleri alev alan tüpü kısa sürede kontrol altına alarak söndürürken, polis ekipleri ise herhangi bir patlama riskine karşı çevrede güvenlik tedbirleri aldı.

Kur’an kursunda çocukları olan aileler yaşananlar nedeniyle endişe ve tedirginlik yaşarken, büyük panik ve korku yaşayan Kur’an kursu kız öğrencileri, öğretmenlerinin telkinleri ile sakinleştirilebildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER