banner1014

Hıfzı Çubuklu Çanakkale’ye Geldi

Ergenekon Davası sonucunda tahliye olan Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, Çanakkale'ye geldi. Feribotla Çanakkale’ye gelen Çubuklu’yu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yakınları ve bazı vatandaşlar karşıladı.Eceabat'tan feribota...

Hıfzı Çubuklu Çanakkale’ye Geldi
Ergenekon Davası sonucunda tahliye olan Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, Çanakkale'ye geldi. Feribotla Çanakkale’ye gelen Çubuklu’yu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yakınları ve bazı vatandaşlar karşıladı.

Eceabat'tan feribota binen Çubuklu’nun geldiğini duyan vatandaşlar, iskele meydanında toplandı. Feribottan inen Çubuklu, burada coşkuyla karşılandı. Kendisi tahliye olmasına rağmen geride birçok arkadaşını bıraktığını ifade eden Çubuklu, "İnşallah en kısa zamanda onlarda tahliye olur ve berat ederler. Ben iki yıldır davaları takip ediyorum, işin içerisindeyim. Bütün celseleri de takip ettim. Uydurma delillerle, sahte delillerle, olamayan delillerle çoğu içeride tutuluyor. İnşallah bunlar ortaya çıkacak ve herkes hürriyetine kavuşacak" dedi. Çubukçu, kendisine karşılamaya gelen vatandaşlara da teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER