banner1014

Devlet Hastanesi Personeli Önder Büyük; Covid-19’dan Hayatını Kaybetti

Bafra Devlet Hastanesi’nde temizlik işleri personeli olarak görevli Önder Büyük; Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Devlet Hastanesi Personeli Önder Büyük; Covid-19’dan Hayatını Kaybetti

Bafra Devlet Hastanesi’nde temizlik işleri personeli olarak görevli Önder Büyük(51); Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Temizlik işleri personeli Önder Büyük(51); 2 haftadır Bafra Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde Covid-19 tedavisi görüyordu. Büyük, bugün akşam saatlerinde kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Önder Büyük; evli ve iki çocuk babasıydı.

Başhekim Uzm.Dr.Ahmet A.İSMAİLOĞLU yaptığı açıklamada; “Covid-19 sebebiyle yoğun bakımda tedavi altında olan hastanemiz personeli Önder Büyük hayatını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi, sevenlerine ve  tüm sağlık camiasına başsağlığı dilerim” ifadelerini kullandı.

Merhum Önde Büyük’ün cenazesi 27.12.2020 Pazar günü saat 12.00’de Samsun Valisi Doç.Dr.Zülkif DAĞLI’nın katılımları ile hastane önünde düzenlenecek olan törenle helallik alınacak ve Saat 13:30 Bafra Yeni Mezarlığa defnedileceği bildirildi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 18:25

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER