banner1014

Alaçam Emniyet’ten Asayiş ve Trafik Uygulaması

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ve Trafik Büro Amirliği ekipleri 7 gün 24 saat ilçenin güvenliğini sağlamaya devam ediyor.

Alaçam Emniyet’ten Asayiş ve Trafik Uygulaması

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ve Trafik Büro Amirliği ekipleri 7 gün 24 saat ilçenin güvenliğini sağlamaya devam ediyor. Ekipler, günün belirli saatlerinde ilçenin önemli noktalarında asayiş ve trafik uygulaması yapıyor.

Polis ekipleri asayiş ve yol uygulamalarını rutin bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda Bu akşam Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Trafik Büro Amirliği ekipleri Bafra Caddesi Anneler parkı karşısında asayiş ve yol uygulaması yaptı. Ekiplerin rutin olarak yaptıkları uygulamada araç ve içindeki şahısları incelendi. Ekipler yaptıkları denetimlerde, sürücülerin ehliyet ve araç bilgilerini kontrol ediyor. Ayrıca ekipler araç içindeki kişilerin de kimlik kontrolünü yaparak GBT sorgulamasından geçiriyor.

SÜRÜCÜLER UYARILDI

Yol kontrollerini sürdüren ekipler, yol uygulamaları sırasında özellikle emniyet kemeri, maske, alkol konusunda sürücüleri ikaz ederek, her araç sürücüsüne genel trafik kuralları hakkında kısa bilgilendirme yaptı. Ayrıca sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda da uyarılarda bulundular.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER