banner1014

Bafra TSO’dan Alaçam Kaymakamı Çağlar’a Ziyaret

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, kısa bir süre önce göreve başlayan Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun

Bafra TSO’dan Alaçam Kaymakamı Çağlar’a Ziyaret
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, kısa bir süre önce göreve başlayan Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’a görevinde başarılar diledi ve “Bafra Ticaret ve Sanayi Odamız Bafra, Alaçam, Ondokuzmayıs ve Yakakent ilçelerinde üyeleri olan bir bölge Odasıdır. Bu sebeple çalışma alanımız içerisindedir. Bu güzel ilçemizin çehresinin değişmesi ve ekonomiye katkı sağlaması için elele vermeli ve ortak akıl ile hareket etmeliyiz. Örneğin Alaçam tarihi evlerin bir an evvel restore edilmesi, Alaçam ilçemizde doğa yürüyüşü, dağ bisikleti, kampçılık gibi çeşitli doğa sporlarının da canlandırılması gerekmektedir. Biz Bafra Ticaret ve Sanayi Odası olarak bunlarla ilgili desteğe hazırız” ifadelerini kullandı.

 

Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,” Belirtmiş olduğunuz konular ilçemizin önünün açılması için son derece etkili olacaktır. Çalışmalarımızda sizlerin de yanımızda olması memnun edecektir. Nezaketinizden ötürü de size teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bafra Ajans

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2013, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER