banner1028

Büyükşehir’den Alaçam’da Birlik ve Beraberlik İftarı

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Alaçam ilçesinde geleneksel toplu iftar programı düzenledi. İftar programına beklenenin üzerinde katılım gösteren Alaçamlılar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a büyük ilgigösterdi.

Büyükşehir’den Alaçam’da Birlik ve Beraberlik İftarı

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Alaçam ilçesinde geleneksel toplu iftar programı düzenledi.  İftar programına beklenenin üzerinde katılım gösteren Alaçamlılar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a büyük ilgigösterdi.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanma aşamasına gelen yeni meydan alanında gerçekleşen toplu iftar programına Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Meclis Gurup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat üyeleri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

 

İftar öncesinde Alaçamlılarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yaşlı ve engelli vatandaşlarla yakından ilgilendi.  İlçe halkının da sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Yılmaz, iftarın ardından halka hitap etti.

 

Vatandaşlarla iç içe iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, “Toplu iftar yemeğine gelen, aynı masa etrafında bizimle birlikte oruç açan tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Burayı gül bahçesine çevirdiniz. Allah sizden razı olsun. Ramazan demek, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve paylaşmak demektir. Bu akşam, tüm bu güzellikleri bir kez daha sergilediniz. Rabbim Ramazan dualarınızı ve orucunuzu kabul etsin. Bayrama kadar bir daha gelemeyebiliriz. O yüzden Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

İlçede gerçekleşen yatırımların devam edeceğini dile getiren Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, halkın kendilerine olan güvenini hiç zaman boşa çıkarmadıklarını da sözlerine ekledi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2015, 13:00

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER