banner1028

Başkan Topaloğlu'ndan Dereköy Mahallesi’ne 3 Müjde

19 Mayıs Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu mahalle buluşmaları kapsamında Dereköy Mahallesini ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu'ndan Dereköy Mahallesi’ne 3 Müjde

19 Mayıs Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu mahalle buluşmaları kapsamında Dereköy Mahallesini ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Seven, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Selçuk ve Cumhur İttifakı ailesi olarak, her gün farklı mahallelerde hasta, engelli ve yaşlı ziyaretlerinin ardından, mahalle toplantıları gerçekleştiren Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu, Dereköy Mahallesini ziyaret etti.

Dereköy Mahallesinde altyapı eksikliğini çok iyi bildiklerini belirten Başkan Topaloğlu; ‘’ Dereköy Mahallemizdeki en büyük eksikliğimiz kanalizasyon. Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde olan bir çalışma ve maalesef yıllardır bu çalışmayı gerçekleştiremedik. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Demir’e ilçemiz hakkında Büyükşehir Belediyemiz sorumluluğunda olan sorunları rapor ettik. Kendisi bizlere söz verdi. 2 yıl içerisinde Dereköy Mahallemizde altyapı sorunu çözülecek. 2020 yılının sonunda da doğalgazın gelmesiyle birlikte altyapı problemi bitecek olan mahallemizde daha kaliteli yollar inşa edeceğiz. Örnek Sokak projemizi Dereköy Mahallemizde de uygulayacağız.

Dereköy Mahallesi Kır Düğün Salonu Projesi

Dereköy Mahallemizde halkımızın isteği olan Kır Düğün Salonu Projemizi hazırladık. 6 Mart tarihinde ihaleye çıkıyoruz ve 60 gün içerisinde tamamlayıp siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.

Balıkçılık En Büyük Gelir Kaynağı

Dereköy Mahallemizdeki hemşehrilerimizin en büyük geçim kaynağı balıkçılık ve bizler deniz ürünleri avcılığı gerçekleştiren tüm arkadaşlarımızla diyalog halindeyiz. Her türlü sorunun çözümü için bugüne kadar derneklerimizle birlikte uğraştık çabaladık. Özellikle DSİ ile birlikte 6 ayda Dereköy Limanımızı temizledik. Karadeniz Deniz Salyangozu Avcıları Derneğinin sıkıntılarını çözmek üzereyiz, ufak pürüzler kaldı.’’ dedi.

Yoğun katılımın gözlendiği mahalle toplantısında, toplantıya katılan herkese teşekkür eden Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu, ‘’Dereköy Mahallemizden Cumhur İttifakına yüksek bir destek bekliyoruz.’’ dedi

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER