banner1014

Başkan Topaloğlu; Hacı Ziyaretlerine Devam Ediyor

19 MAYIS HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ilçe genelinde kutsal topraklara giderek, hac görevini yerine getiren hacılara yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Topaloğlu; Hacı Ziyaretlerine Devam Ediyor

19 MAYIS HABER - 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu  Kutsal topraklardan dönen Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve  Orhan Kırcalı'yı ziyaretinin ardından, ilçe genelinde kutsal topraklara giderek, hac görevini yerine getiren hacılara yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Topaloğlu Ballıca, Karşıyaka ve Yeni Mahallelerinde bulanan hacıları evlerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Topaloğlu ”Hac vazifesini yerine getirip, memleketlerine dönen hacıları eş, dost, komşu ve arkadaşları tarafından ziyaret edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu bakımdan hacının duasını almak güzeldir. Hacılarımızla bir araya gelerek, kutsal topraklarda yaşadıkları anılarını dinliyor ve mutlu oluyoruz. Oradaki yaşadıkları anıları dinledikçe sanki oradaymış gibi huzur buluyoruz. Hac vazifesini yerine getiren tüm hacılarımızın ibadetlerini Allah kabul etsin. İnşallah o müthiş atmosferi yerinde yaşamak bizlere de tez vakitte nasip olur” dedi.

Hac farizasını yerine getirerek evlerine dönen hacılara ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Başkan Topaloğlu’na hacılar zemzem suyu ve hurma ikram etti.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER