banner1028

Başkan Topaloğlu; “Biz Büyük Bir Aileyiz”

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu sabah namazını vatandaşlarla beraber kıldı.

Başkan Topaloğlu; “Biz Büyük Bir Aileyiz”

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu sabah namazıvatandaşlarla beraber kıldı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Cuma Sabahı, Sabah Namazı buluşmaları kapsamında bu sabah Kalaba Camiinde vatandaşlarla beraber sabah namazı kıldı.

Ardından hep birlikte vatandaşlarla sabah kahvaltısında bir araya gelen, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,”19 Mayıs ilçemiz için daha çok çalışıp eksik kalan tüm işlerimizi yeni hizmet döneminde tamamlayacağız. 10 yıllık görev sürecimizde hükümetimizin büyük desteği ile ilçemize 600 milyonluk yatırım yaparak, ilçemizi Türkiye genelinde 89.sıraya hep beraber taşıdık.19 Mayıs için yapacaklarımız daha bitmedi. Yapacak çok hizmet ve projelerimiz var. Allah nasip ederse bu projeleri sizlerin desteği ile hep beraber hayata geçireceğiz. Çünkü biz büyük bir aileyiz. ”dedi.

Kahvaltı programının ardından hasta ziyareti gerçekleştiren başkan Topaloğlu, ”Yörükler Kalaba Mahallesi sakinlerinden Kamil Erdinli Amcamızı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Cenab-ı Allah'tan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. ”dedi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER