banner1014

19 Mayıs’ Da Festival İçin Hazırlıklar Başladı

19 Mayıs Belediyesi 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında yaklaşık 100 çocuğun sünnetini gerçekleştiriyor.

19 Mayıs’ Da Festival İçin Hazırlıklar Başladı

19 Mayıs Belediyesi 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında yaklaşık 100 çocuğun sünnetini gerçekleştiriyor.

 

19 Mayıs Belediyesi tarafından 16-17 Temmuzda yapılacak 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, sünnet şöleni kapsamında sünnet olmak için başvuran miniklerin sünnetlerine başlandığını belirtti.

 

5 KİŞİLİK GRUPLAR

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “u yılda ihtiyaç sahibi ailelere destek olma adına düzenleyeceği sünnet şölenimizle ilgili hazırlıklar ramazan ayında başladı. Kayıtlarını aldığımız çocuklarımız sağlıklı ve hijyenik bir ortamda erkekliğe ilk adımlarını atıyor. Bafra Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen sünnetlerde verilen hizmet ve özverili çalışma için Üroloji Uzmanı Dr.Burhan Sağlam’a ve ekibine teşekkür ederiz. Her gün 5 kişilik gruplar halinde çocuklarımız personelimiz tarafından hastaneye götürülüyor. Önce muayeneden geçirilen miniklerimizin sünnet kesimleri ardından kontrollerini de tek tek sağlıyoruz” dedi.

 

100 MİNİĞİN ERKEKLİĞE İLK ADIMI

Sünnet çocuklarının ve ailelerinin mutlu günlerine ortak olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “Sünnet Şöleni ile çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğuna ortak oluyoruz. 16-17 Temmuz tarihlerinde yapacağımız bu şölende hep birlikte bu mutluluk ve heyecanı paylaşmak istiyorum. Erkekliğe ilk adımını atan çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 14:46

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER