banner1020
banner978

19 Mayıs Belediyesi’nden Yol ve Kaldırım Çalışmaları

19 Mayıs Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına hızla devam ediyor.

19 Mayıs Belediyesi’nden Yol ve Kaldırım Çalışmaları

19 Mayıs Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına hızla devam ediyor.

19 Mayıs ilçesi Pazar Mahallesi, Dağıstanlı Sokak ve Mustafa Engizli Sokak da baskı beton yol ve kaldırım çalışmalarını tamamlayan, 19 Mayıs Belediyesi çalışmalarına Pazar Mahallesi Bahtiyar Sokak ve Lise Sokak ile devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Pazar Mahallesinde devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik. İlk etapta örnek sokak uygulamaları kapsamında Dağıstanlı Sokak ve Mustafa Engizli Sokakta çalışmalarımızı tamamladık. Bu gün ise Bahtiyar Sokak ve Lise Sokakta yol ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Bu iki sokaktaki çalışmalar tamamlandığında toplamda 6 bin m2 bir çalışmamız tamamlanmış olacak. Yol ve kaldırım çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.“ Dedi.

İncelemelerin ardından buradaki esnafı ziyaret eden başkan Topaloğlu;” Böylece halkımız ile de sohbet etme şansı bulduk. Sıcak çay, tatlı sohbet ve tebessüm ile halkımızla beraber güzel saatler geçirdik. Halkımızı belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirdik.” dedi.

İncelemeler esnasında vatandaşlar ve esnaf başkan Topaloğlu’na yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 11:18

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954