banner342
banner343
banner352
banner267
banner19

Ak Parti Haziran Ayı Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

28 Haziran 2013 Cuma 12:29

AK Parti Haziran ayı Merkez ilçe Danışma Meclisi toplantısı Trabzon Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda yapıldı.Toplantıya, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş , İl Genel Meclis...

Ak Parti Haziran Ayı Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Haziran ayı Merkez ilçe Danışma Meclisi toplantısı Trabzon Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda yapıldı.

Toplantıya, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş , İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revi ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Altunbaş, İstanbul Taksimde yaşanan Gezi parkı olaylarına değinerek, " Son haftalarda ülkemizin ve dünyanın gündemini meşgul eden gezi parkı eylemleri masum olmaktan çıkmış ve ülkemizin huzuru, refahı ve kalkınmasına kast eder hale gelmiştir. Sağduyu sahibi herkes şunu çok iyi bilmelidir ki ülkemizin bugününü ve yarınını düşünmek sadece Ak Parti olarak iktidar partisinin değil tüm yurttaşların görevidir. Bazı karanlık lobilerin Türkiye'nin üzerinde oynadıkları bu çirkin oyun milletimizin duyarlılığı sayesinde amacına ulaşamamış ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine engel olamamıştır" dedi.

Altunbaş'ın ardından kürsüye gelen Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu ise yaklaşan yerel seçimlerin önemine değinerek, " Her ay yaptığımız ilçe danışma toplantıları yaklaşan yerel seçimler öncesi ayrı bir önem taşıyor. Bu güne kadar hepiniz bir bütün olarak Trabzon'umuzun, milletimizin, insanlığın hizmetinde bulundunuz. Şu yada bu sebepten dolayı bizlere bulunduğunuz talepleriniz yerine getirilememiş olsa dahi yinede kırılmadınız darılmadınız ve millete hizmet etme yolunda aynı kararlılıkla yürümeye devam ettiniz. Allatan isteğim daha iyi bir Türkiye'ye daha barış içinde bir dünyaya ulaşmak için gösterdiğiniz bu gayretleri devam ettirmesidir. Yaklaşmakta olan yerel seçimlere bu bilinç ve kararlılıkla teşkilat olarak çok iyi hazırlanıp AK Belediyecilik hizmetlerini sürdürmeliyiz" şeklinde konuştu.

Konuşmasında gezi parkı olaylarına da değinen Gümrükçüoğlu, "Son zamanlarda memleketimizde ve ülkemizde demokrasi dışı baskı ve şiddete dayanan birtakım eylemlere şahit olduk. Ama yine bu aziz milletin iyi bir vasfı ile herhangi bir çatışma ortamının olmamasını Allah nasip etti. Milletimizin sağduyusu ve iyi değerlendirmesi bu sonucu sağladı. Bundan sonraki dönemlerde de gerçekten karşısındaki insanları veya toplumu hiçe sayan, kendi dediğinin mutlaka yapılmasını isteyenlerin fevri adımları, kasıtlı adımları olacak olursa tüm Türkiye'de ve Trabzon'umuzda da sizlerin özellikle teşkilat mensuplarımızın olgunlukla karşılamaları fiziki bir karşılıkta bulunmamaları çok önem taşımakta. Türkiye'de bir çatışma ortamı yaratmak isteyenlere fırsat vermemeli, sizlerin duyarlılığı sayesinde onların bu çirkin oyunlarına alet olmamalıyız” diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından teşkilat mensuplarına Ak Parti Genel Merkezi'nin hazırladı Gezi Parkı olaylarını anlatan bir video izlettirildi.

Toplantı teşkilat üyelerinin dilek ve temennileri ile son buldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x