banner342
banner343
banner352
banner267
banner363

İnönü İlköğretim Okulu Ana Sınıfında Yılsonu Etkinliği

26 Mayıs 2013 Pazar 10:15

Erzurum’un en eski ve köklü eğitim kurumlarından biri olan İnönü İlköğretim Okulu Ana Sınıfının düzenlediği yılsonuna doğru etkinliği veliler tarafından ilgi ve memnuniyet ile karşılandı.İnönü İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni...

İnönü İlköğretim Okulu Ana Sınıfında Yılsonu Etkinliği
Erzurum’un en eski ve köklü eğitim kurumlarından biri olan İnönü İlköğretim Okulu Ana Sınıfının düzenlediği yılsonuna doğru etkinliği veliler tarafından ilgi ve memnuniyet ile karşılandı.

İnönü İlköğretim Okulu Anasınıfı Öğretmeni Saniye Topdaş yardımcıları ve öğrenci velileri tarafından hazırlanan etkinlikte ana sınıfı öğrencileri yıl boyunca öğrendikleri şarkıları seslendirip kendi yaşlarına göre skeçler sergilediler.

En ilgi çeken skeç ise küçük bir çocuğun karşılaştığı kişilere “sevgi arıyorum, sen de sevgi var mı” diye sorduğu ve en sonunda karşılıksız sevgiyi annesinde bulduğu skeçti.

Kelebekler, ağaçlar ve çeşitli dünya masal karakterlerini canlandıran küçüklerin gösterisi anneler, anneanne ve babaanneler tarafından ilgi ile izlendi. Çocuklarının en mutlu anlarını seyreden anneler yavrularını bu güzel günlerinde yalnız bırakmadı ve hazırladıkları pastaların ikramı ile etkinliğe katkıda bulundular. Yaklaşık 2 saat süren program, öğretmenleri tarafından çocuklara ve annelere dağıtılan çikolatalar ile renklendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x