banner342
banner343
banner331
banner267
banner328

Erzurum Güzel Sanatlar Lisesi Yılsonu Orkestra Konseri

29 Mayıs 2013 Çarşamba 09:32

Erzurum Güzel Sanatlar Lisesi ve Spor Lisesi tarafından düzenlenen mezuniyet programında orkestra konseri büyük beğeni topladı.Okulun Müzik Bölümü Öğretmenlerinden Levent Akketeci yönetiminde düzenlenen yıl sonu orkestra konseri ve mezuniyet...

Erzurum Güzel Sanatlar Lisesi Yılsonu Orkestra Konseri
Erzurum Güzel Sanatlar Lisesi ve Spor Lisesi tarafından düzenlenen mezuniyet programında orkestra konseri büyük beğeni topladı.

Okulun Müzik Bölümü Öğretmenlerinden Levent Akketeci yönetiminde düzenlenen yıl sonu orkestra konseri ve mezuniyet töreni, Atatürk üniversitesi oditoryum A salonunda gerçekleştirildi. Yoğun davetli katılımıyla gerçekleşen konserde, Türk müziği ve Batı müziğinin seçkin, eserlerini seslendiren müzik bölümü orkestrasının ardından halk oyunları gösterisi, mezuniyet slayt gösterisi ve kep töreni ile beraber program son buldu.

Orkestra Şefi Levent Akketeci, “Heyecan ve burukluğu bir arada yaşadığımız mezuniyet törenlerinin birini daha gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz performanslarıyla başarılarını bir kez daha kanıtlamışlardır.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x