banner342
banner343
banner55
banner19

Kozçeşme İlkokuluna Kırtasiye Yardımı

16 Mayıs 2013 Perşembe 13:38

Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunan Biga Meslek Yükseokulu tarafından yaklaşık 210 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü Kozçeşme İlkokulu ile Kozçeşme Ortaokuluna kırtasiye yardımında bulunuldu.Taşımalı eğitimle Arabakonağı, Beyçayırı,...

Kozçeşme İlkokuluna Kırtasiye Yardımı
Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunan Biga Meslek Yükseokulu tarafından yaklaşık 210 öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü Kozçeşme İlkokulu ile Kozçeşme Ortaokuluna kırtasiye yardımında bulunuldu.

Taşımalı eğitimle Arabakonağı, Beyçayırı, Çömlekçi, Dumanlı, Gündoğdu, Gürgendere, Hisarlı, Karaağaç, Kazmalı ve Selvi köylerinden gelen öğrencilerin aldıkları hediyelere oldukça sevindikleri gözlerinden okundu. Okul müdürü Ayhan Demirtaş Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga MYO’nun okullarına yaptıkları ziyaretten memnun kaldıklarını ve öğrencilere yapılan kırtasiye yardımlarından dolayı çok teşekkür ettiklerini ifade etti. Biga Meslek Yüksekokulu müdürü Doç.Dr. Şemun Tayyar ise üniversitenin en eski akademik birimlerinden olan yüksekokulun çevre ile olan etkileşiminin artacağını ve sosyal sorumluluk projelerinin bundan sonraki günlerde de devam edeceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x