banner342
banner343
banner352
banner19

Bozüyük Dolmuşçular Derneği’nden İftar Yemeği

15 Temmuz 2013 Pazartesi 12:35

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Halk Dolmuşları ve Minibüsçüler Derneği tarafından iftar yemeği verildi.Düzenlenen iftar yemeğine, Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, İlçe Müftüsü Burhan Çakır, İlçe Emniyet Müdürü Ümit...

Bozüyük Dolmuşçular Derneği’nden İftar Yemeği
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Halk Dolmuşları ve Minibüsçüler Derneği tarafından iftar yemeği verildi.

Düzenlenen iftar yemeğine, Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, İlçe Müftüsü Burhan Çakır, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Okumuş, Polis Merkezi Amiri Ercan Karataş, Trafik Tescil Denetleme Büro Amiri Kadir Pehlivan, Belediye Başkan Yardımcıları Gençağa Seraslan ve Oğuz Sertler, Dernek Başkanı Köksal Kacır, dernek yönetimi ve üyeleri katıldı.

Dernek Başkanı Kacır’ın davetlilerle tek tek ilgilendiği iftar yemeğinde ezanın okunmasıyla birlikte dualar edilerek oruçlar açıldı. Köksal Kacır,"Mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek ayda dernek olarak iftar vererek üyelerimiz ve konuklarımızla bir arada olmak istedik. Yüce Allah'ım inşallah bizleri böyle nice Ramazan aylarına ulaştırsın. İftarımıza katılan tüm konuklarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x