banner690
banner692

Yurduseven; Samsun Mitingini Değerlendirdi

26 Haziran 2013 Çarşamba 06:30

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Yurduseven “Milli Mücadeleden Milli İradeye Saygı’ Samsun mitingini değerlendirdi.

Yurduseven; Samsun Mitingini Değerlendirdi
AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven 22 Haziran Cumartesi Günü Başbakan Erdoğan’ın Samsun Cumhuriyet Meydanında yaptığı “Milli Mücadeleden Milli İradeye Saygı’ Samsun mitingini değerlendirdi.

 

Başkan Yurduseven konuşmasında ’Bilindiği üzere geçtiğimiz 22 Haziran Cumartesi Günü “Milli Mücadeleden Milli İradeye Saygı’ Samsun mitingini Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile tamamladık. Heyecanı, görseli ve katılımlarıyla çok iyi olan mitingimiz dışarıdan ilimize gelenleri de ayrıca memnun etmiştir. Bu anlamda özellikle emeği geçen ilçe yönetim kurulu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Onlara teşekkür ediyorum. İlçe teşkilatlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız yönetim kurulu üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Gerçekten çok İyi bir sınav verdiler.

 

Ayrıca bizleri Cumhuriyet Meydanı’nda yalnız bırakmayan, Genel Başkanımız, Başbakanımıza desteğe gelen, sıcak hava olmasına rağmen saatlerce yılmadan bekleyen Bafralı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bafralı hemşerilerimiz bizleri her dönem olduğu gibi yalnız bırakmadılar, hem miting alanlarında hem de seçimlerde sandıkları doldurarak bizlere destek verdiler.

 

Bafra’da Bilindiği üzere minibüsler kaldırdık. Partimizin önü hınca hıç doluydu, bu bizleri oldukça memnun etti ve sevindirdi. Sayın Başbakan’ımızın söylemiş olduğu gibi 2014 seçim çalışmalarını başlatmış bulunuyoruz. Bundan sonra, AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı olarak, yönetimimizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla Durmadan, usanmadan çalışacağız. Bafra Belediyesi’ni Her zaman olduğu gibi yine AK Parti alacak ve Bafra’da tüm ışıkları AK Parti ile aydınlatacağız. Biz az konuşur, öz konuşuruz, sahada çalışmalarımızı gösteririz.

 

AK Parti İlçemizde çok projelere İmza attı ve hepsini bir bir hayata geçirdi. Yerelde Samsun’umuzu, Genelde Türkiye’mizi 2023 hedefimiz olan ekonomi de dünyanın ilk 10 ülkesi arasına sokmaktır. Tüm ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe teşkilatlarımız bu hedefin ve gayretin içinde olacaktır.

 

Yapılan çalışmaların halkla paylaşmamızda bizlere her zaman yardım eden, siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Tuncay Yurduseven

AK Parti Bafra İlçe Başkanı

banner726
banner643

Yorum Gönder

@name x