Bankanın Camlarını Kıran Hırsız Kamerada

Adana'da bir bankanın camını taşla kırdıktan sonra içeri girip hırsızlık yapmak isteyen zanlı, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi'ndeki bir özel bankanın...

Bankanın Camlarını Kıran Hırsız Kamerada
Adana'da bir bankanın camını taşla kırdıktan sonra içeri girip hırsızlık yapmak isteyen zanlı, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi'ndeki bir özel bankanın şubesinde meydana geldi. Kamil Y. (19) saat 03.00'de banka şubesine gelerek, camı kırmak için taş atmaya başladı. Bankanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, ayakta durmakta güçlük çektiği görülen şahıs, bir ara taş atarken dengesini kaybedip yere düşüyor.

Bir süre sonra camı kırıp içeri giren zanlı, bankanın içinde çalacak bir şey bulamayınca bankadan çıktı.

Bu sırada bankanın alarmı çaldığı için polis ekipleri olay yerine gelirken, polisi gören Kamil Y., kaçmaya başladı. Kısa sürede polis tarafından yakalanan zanlı, kırılan camdan dolayı parmakları kesildiği için önce hastaneye götürülüp, tedavi edildi. Daha sonra sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Kamil Y., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner919
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner944

banner822